Edi Furra

Free download Edi Furra mp3 for free

Këngët e shpirtit - Edi Furra - Klan Kosova

Këngët e shpirtit - Edi Furra - Klan Kosova

Duration: 50:11 Size: 68.92 MB

Sofra Festive   Edi Furra, Fatosi dhe Lirikët 2018

Sofra Festive Edi Furra, Fatosi dhe Lirikët 2018

Duration: 1:04:09 Size: 88.1 MB

Gëzuar 2013 me SOFRA FESTIVE muzike live DANI dhe EDI FURRA - Komplet Emisioni

Gëzuar 2013 me SOFRA FESTIVE muzike live DANI dhe EDI FURRA - Komplet Emisioni

Duration: 47:20 Size: 65 MB

EDI FURRA - Cun me pare

EDI FURRA - Cun me pare

Duration: 4:25 Size: 6.07 MB

Edi & Fatos Furra LIVE - Gezuar 2016 me 1st Channel

Edi & Fatos Furra LIVE - Gezuar 2016 me 1st Channel

Duration: 1:15:33 Size: 103.75 MB

Sofra Festive - Edi Furra 2014

Sofra Festive - Edi Furra 2014

Duration: 1:07:13 Size: 92.31 MB

Edi Furra - Potpuri

Edi Furra - Potpuri

Duration: 13:15 Size: 18.2 MB

Sofra - Edi & Fatos Furra Grupi Liriket

Sofra - Edi & Fatos Furra Grupi Liriket

Duration: 26:03 Size: 35.77 MB

Sofra Gjakovare - Edi & Fatos Furra Grupi Lirikët

Sofra Gjakovare - Edi & Fatos Furra Grupi Lirikët

Duration: 57:17 Size: 78.67 MB

Taksim EDI FURRA & Violin EROLL DOGANI - Relax ne  Studio ERONA

Taksim EDI FURRA & Violin EROLL DOGANI - Relax ne Studio ERONA

Duration: 5:02 Size: 6.91 MB

Sofra Festive me Edi Furra - 1st Channel 2015 - Komplet Emisioni

Sofra Festive me Edi Furra - 1st Channel 2015 - Komplet Emisioni

Duration: 1:17:34 Size: 106.52 MB

Ismet Peja & Edi Furra -- Live.

Ismet Peja & Edi Furra -- Live.

Duration: 10:24 Size: 14.28 MB

Yjesia 10, 31 Dhjetor 2013   Edi Furra

Yjesia 10, 31 Dhjetor 2013 Edi Furra

Duration: 5:27 Size: 7.48 MB

Edi Furra gazel hotel ok Prizren

Edi Furra gazel hotel ok Prizren

Duration: 2:03 Size: 2.82 MB

Edi & Fatos Furra - Kolazh ( Moj selvi, po te baj be pash perendine) - www.blueskymusic.tv

Edi & Fatos Furra - Kolazh ( Moj selvi, po te baj be pash perendine) - www.blueskymusic.tv

Duration: 9:51 Size: 13.53 MB

Edi Furra - Moj raki,Po mthojne shoket pijetar - Potpuri / BUCI PRODUCTION

Edi Furra - Moj raki,Po mthojne shoket pijetar - Potpuri / BUCI PRODUCTION

Duration: 8:41 Size: 11.92 MB

Përrallë me Tupan - Edi Furra, Lutfi Haziri

Përrallë me Tupan - Edi Furra, Lutfi Haziri

Duration: 2:08:00 Size: 175.78 MB

Edi Furra - Fol fol (Official Video HD)

Edi Furra - Fol fol (Official Video HD)

Duration: 3:16 Size: 4.49 MB